PATIKE MUNDIAL TEAM-019228

ГОЛЕМИНИ

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

Model Mundial asocira na prefinjenost, jednostavnost i lakoću, zbog čega je dominantan model na terenima širom sveta. Gornjište od kože pruža udobnost i sigurnu kontrolu, dok gumeni đon poboljšava stabilnost na travnjaku i tvrdoj podlozi.

Ključne karakteristike:

  • Idealan izbor za one koji vole jednostavnost

  • Siguran osećaj lakoće tokom čitave igre

  • Pažljivo usklađeni materijali za maksimalni komfor

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Бренд: ADIDAS
Одржување: Brisati vlažnom krpom
Да се одржува со препарати за кожа
Ѓон: Гума
Горен дел: Кожа
Полиуретан
Програм: Машки
Grupa: OBUĆA
Робна група: ПАТИКИ
Постава: Platno
Додатно:

БРЕНД

ADIDAS> е лидер на европскиот пазар на спортска опрема. Оваа германска компанија е именувана по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е призната на пазарот за спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и квалитетна спортска облека и спортски додатоци . Марката „адидас“ има мисија да стане најдобар светски спортски бренд во областа на фудбалот со слоганот Ништо не е невозможно - и во светот на кошарката со слоганот „Верувај во пет“. Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии. Адидас создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten , Adidas Beckenbauer , Adidas Universal и Adidas Smith , кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Адидас. Тој е пионер на иновациите во индустријата за спортска опрема. Иновативните технологии што се применуваат и во производство на обувки и текстил за сите временски услови и сезони: Boost , ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.

Избери големина

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.