ASTROLABIO SKI KAPA - JM9S-500

-

690,00 ден

Заштеди: 241,50 ден (-35%)

449 ден

Овој производ е достапен само во нашата онлајн продавница и може да се купи само со правење онлајн нарачка.

ГОЛЕМИНИ

  • 0

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

ДЕТСКА ЗИМСКА КАПА ЗА СКИЈАЊЕ

ДОСТАПНИ БОИ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Бренд: ASTROLABIO
Програм: Детски
Робна група: КАПИ

БРЕНД

ASTROLABIO> е квалитетен италијански бренд, кој припаѓа на групата Brugi, која е еден од најистакнатите европски производители на спортска опрема повеќе од 60 години. Модели со висока елеганција и одлични карактеристики се дизајнирани во Верона и се продаваат низ цела Европа. Марката поддржува разноврсна креативност, максимална функционалност и внимание на техничките детали. Тој е посветен на скијачкиот свет, фитнес, велосипедизам и трчање и ги гарантира сите придобивки од леснотијата и топлинската изолација што им се многу битни на оние кои се вклучени во активниот спорт, како и на амбициите на оние кои избираат спортска облека за секојдневна употреба. Марката претставува две колекции годишно, едната за пролет-лето и другата за есен-зима. Секоја колекција се состои од линии за мажи, жени, деца и бебиња.

Избери големина

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.