PATIKE CHUCK TAYLOR ALL STAR

Converse - 3J236

ДОСТАПНИ БОИ

ГОЛЕМИНИ

  • 1.0

Избери големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

Patike u retro stilu, sa svim zvezdama i vulkanizovanim gumenim đonom, dobro poznate širom sveta, čak i onima koji ne preferiraju sportsku obuću. I ako su na tržištu od 1917. Godine nisu pretrpele mnogo promena u dizajnu. Izrađuju se u širokom spektru boja.

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Одржување: Да се чисти со сува мека четка
Ѓон: Гума
Состав: Памук
Постава: Platno
Програм: Детски
Бренд: CONVERSE
Робна група: ПАТИКИ
Горен дел: Platno

БРЕНД

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.