KID CIZME SWED-Q320GS-SWED-BLK

3.399,00 ден

Заштеди: 679,80 ден (-20%)

2.719,20 ден

-

ГОЛЕМИНИ

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

GSB-LIFESTYLE Зимски чизми

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Робна група: ЧИЗМИ
Бренд: copperminer
Програм: момчиња
Детски
Grupa: OBUĆA
Додатно:

БРЕНД

COPPERMINER> Зимските чевли Copperminer со технологија Water Proof овозможуваат водоотпорни обувки, каде што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага низ мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Избери големина

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.