OUT SET LADY SEAMLESS SET

copperminer - 1Y03306-U901

ДОСТАПНИ БОИ

ГОЛЕМИНИ Спореди големина

Избери големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

ZENSKI FITNES TEKSTIL

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Робна група: Хеланки
МАИЦИ
Бренд: copperminer
Програм: Женски
Состав: Полиестер 40%
Памук 55%
Еластин 5%

БРЕНД

Zimske cipele brenda Copperminer sa Water Proof tehnologijom omogućava vodootpornost obuće, pri čemu stopalo diše i kroz membarnu izbacuje višak vlažnosti koji nastaje usled znojenja stopala, zadržavajući ugodnu temperaturu.

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.