JAKNA BREIL JACKET - Q321M-BREIL-OLV

10.490,00 ден

Ušteda 4.196,00 ден (-40%)

6.294,00 ден

ГОЛЕМИНИ

  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XXXL

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

МАШКИ LIFESTYLE ЗИМСКИ ЈАКНИ

ДОСТАПНИ БОИ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Бренд: copperminer
Робна група: ЈАКНИ
Програм: Машки

БРЕНД

COPPERMINER> Зимските чевли Copperminer со технологија Water Proof овозможуваат водоотпорни обувки, каде што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага низ мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.