JAKNA AROSA JACKET - Q321W-AROSA-YLW

9.990,00 ден

Ušteda 3.996,00 ден (-40%)

5.994,00 ден

Овој производ е достапен само во нашата онлајн продавница и може да се купи само со правење онлајн нарачка.

ГОЛЕМИНИ

  • S
  • M

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

ЖЕНСКИ LIFESTYLE ЗИМСКИ ЈАКНИ

ДОСТАПНИ БОИ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Бренд: copperminer
Робна група: ЈАКНИ
Програм: Женски

БРЕНД

COPPERMINER> Зимските чевли Copperminer со технологија Water Proof овозможуваат водоотпорни обувки, каде што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага низ мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.