ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DONJI DEO HMLISAM 2.0 TAPERED PANTS
Додади во листа на желби
Шифра на производ
214335-2001

DONJI DEO HMLISAM 2.0 TAPERED PANTS

Најниско 1.959,30 ден. Регуларна цена 2.799,00 ден.
Шифра на производ
214335-2001
-30%
Заштеда: 839,70 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

HUMMEL

Година:

2023

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Боја:

ЦРНО

Колекција:

ISAM

Опис

HUMMEL ISAM trenerka je prozračna i meka na dodir zahvaljujući tkanini bogatoj pamukom. Dizajn uključuje suženi kroj, dva bočna džepa, ranfle oko zglobova i vezicu u pojasu za podešavanje pristajanja.

Ključne karakteristike:

  • Vezica u struku

  • 71% pamuk, 29% poliester

  • Bočni džepovi

Декларација

Country of Origin:

Banglades

Производителот:

Hummel Internacional Denmark

Importer:

Djak doo Beograd

Состав:

71% pamuk 29% poliester

Одржување:

pranje na 30 stepeni

Shrinking:

2% po duzini 2% po sirini

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web