ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

CALISTO ZIP JACKET
Додади во листа на желби
Шифра на производ
T920973-2001

CALISTO ZIP JACKET

Шифра на производ
T920973-2001

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

Додади во листа на желби

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

HUMMEL

Година:

2022

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

ЕСЕН

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

ЈАКНА СО ПАТЕНТ

Боја:

ЦРНО

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web