LFS DUKS HMLONS ZIP HOODIE-T921172-2001

2.990,00 ден

Заштеди: 2.093,00 ден (-70%)

897,00 ден

-

ГОЛЕМИНИ

  • XS
  • S

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

ЖЕНСКИ LIFESTYLE ДУКСЕРИ СО ПАТЕНТ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Робна група: ДУКСЕРИ
Бренд: HUMMEL
Grupa: TEKSTIL
Програм: Женски
Додатно:

БРЕНД

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година. Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед. Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење. Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки. Classic Bee или Голема Пчела е препознатлив мотив за брендот Хумел. Еден од основните материјали е памукот, што ја прави оваа колекција погодна и за спорт и за одмор. Хумел раскажува: Наша страст е да дизајнираме, произведуваме и продаваме спортски и модни производи кои носат уникатно наследство од hummel. Нашите цели се тимови и луѓе со карактер, кои функционираат во дружба, добра енергија и дух. Ние го градиме нашиот бизнис преку брза реакција на условите на пазарот, блиски односи со партнерите, со уникатни и експресивни дизајни, добро раскажување приказни и континуиран фокус на профитабилноста.

Избери големина

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.