ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

JOOLA

JOOLA

JOOLA - каде страста за пинг-понг, врвниот квалитет и иновативноста се здружуваат за да ви дадат исклучително искуство на масата! Со реномирана репутација, JOOLA стана синоним за висококвалитетни пинг-понг маси, рекети, топки и друга опрема неопходна за играта.

Понудата на JOOLA вклучува широк спектар на производи за сите нивоа на играчи, од почетници до професионални конкуренти, што ви овозможува да уживате во оваа динамична игра со доверлив партнер.

Секој производ е внимателно дизајниран со фокус на перформансите и техничките иновации, давајќи ви алатки кои ќе ви помогнат да ја подобрите вашата игра.

Брендот се истакнува по својата посветеност на развојот на нови технологии и материјали кои ги подобруваат карактеристиките на опремата, поставувајќи стандарди во пинг-понг.

Изберете JOOLA и искусете го вистинското задоволство да играте пинг-понг со опрема дизајнирана со страст за играта и посветеност на извонредност.

20 Продукти

Постави опаѓачки
 1. LOPTICE ZA STONI TENIS TRAINING (120 KOM)
  LOPTICE ZA STONI TENIS TRAINING (120 KOM)
  Најниско 40,00 ден.
 2. LOPTICE ZA STONI TENIS TRAINING SH WHITE (144 KOM)
 3. LOPTICE ZA STONI TENIS TRAINING SH ORANGE (144 KOM)
 4. REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  Најниско 599,00 ден.
 5. LOPTICE ZA STONI TENIS OUTDOOR BALL 6
  LOPTICE ZA STONI TENIS OUTDOOR BALL 6
  Најниско 599,00 ден.
 6. LOPTICE FLASH *** 40+ WHITE 3
  LOPTICE FLASH *** 40+ WHITE 3
  Најниско 599,00 ден.
 7. REKET ZA STONI TENIS PYTHON
  REKET ZA STONI TENIS PYTHON
  Најниско 774,00 ден. Регуларна цена 1.290,00 ден.
  40%
 8. LOPTICE FLASH *** 40+ WHITE 6
  LOPTICE FLASH *** 40+ WHITE 6
  Најниско 899,00 ден.
 9. REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  Најниско 999,00 ден.
 10. MREZICA ZA STONI TENIS SNAPPER
  MREZICA ZA STONI TENIS SNAPPER
  Најниско 1.254,00 ден. Регуларна цена 2.090,00 ден.
  40%
 11. MREZICA ZA STONI TENIS CLUB
  MREZICA ZA STONI TENIS CLUB
  Најниско 1.299,00 ден.
 12. REKET JOOLA TEAM JUNIOR
  REKET JOOLA TEAM JUNIOR
  Најниско 1.299,00 ден.
 13. TT-ALLWEATHER OUTDOOR
  TT-ALLWEATHER OUTDOOR
  Најниско 1.490,00 ден.
 14. MREZICA ZA STONI TENIS OUTDOOR
  MREZICA ZA STONI TENIS OUTDOOR
  Најниско 1.590,00 ден.
 15. REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  Најниско 1.599,00 ден.
 16. MREZICA ZA STONI NET-POST-SET EASY
  MREZICA ZA STONI NET-POST-SET EASY
  Најниско 1.599,00 ден.
 17. REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  Најниско 1.699,00 ден.
 18. REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  REKET ZA STONI TENIS TT-BAT
  Најниско 1.799,00 ден.
 19. SET ZA STONI TENIS TT-SET DUO
  SET ZA STONI TENIS TT-SET DUO
  Најниско 2.299,00 ден.
 20. SET ZA STONI TENIS TT - SET FAMILY (4 REKETA /10 LOPTICA)

20 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web