SET ZA STONI TENIS TT-SET DUO-54820

2.299,00 ден

Заштеди: 459,80 ден (-20%)

1.839,20 ден

-

ГОЛЕМИНИ

  • Unsz

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

СЕТ ЗА STONI ТЕНИС

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Grupa: ACCESSORIES
Бренд: JOOLA
Програм: Опрема
Робна група: Рекет
Додатно:

БРЕНД

JOOLA> е германска компанија која со децении продава опрема за спорт на пинг-понг и реквизити и е присутна во нашата област веќе подолго време. Joola е препознаена по квалитет низ целиот свет. Брендот joola го проследи своето потекло и признание уште од 1950 година и беше вклучен во производството на првите маси за тенис на маса. Овие табели беа официјална опрема на настани како што се Олимписките игри, Светскиот куп, Европското првенство, Светското јуниорско првенство, азиските игри, африканското првенство ... Речиси нема други марки на пинг-понг толку широк спектар на производи. Опсегот на производи на joola е комплетен: табели за пинг-понг, топки за пинг-понг, мрежи, ножеви, гуми за натпреварување ... Ова е прва компанија која не само што копира текстилни производи, туку и дизајнира текстил специјално за пинг-понг со помош на германски и странски врвни играчи. Неговата опрема ја користат најдобрите светски тенисери на маса и тенисери на пинг-понг.

Избери големина

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.