ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DONJI DEO M BL FT PT LEGINK
Додади во листа на желби
Шифра на производ
HA4342

DONJI DEO M BL FT PT LEGINK

Најниско 3.099,00 ден.
Шифра на производ
HA4342

Цена со акција 1+1=20% = 2.479,20 ден.

Со купување на два или повеќе од обележаните производи,добијте дополнителни 20% попуст! Попустот се пресметува во кошничка

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

ADIDAS

Година:

2023

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Боја:

ЦРНО

Декларација

Контрола на квалитет:

JUGOINSPEKT BEOGRAD

Country of Origin:

VIJETNAM

Производителот:

ADIDAS GROUP

Importer:

ADIDAS SERBIA DOO BEOGRAD M.MILANKOVIC 11A

Состав:

100%POLIESTER

Начин на производство:

SIVENO

Цел:

PANTALONE

Одржување:

MASINSKO PRANJE 40C

Shrinking:

PO DUZINI 2% PO SIRINI2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web