LFS PATIKE NIKE AIR MAX AXIS

Nike - AA2146-004

ДОСТАПНИ БОИ

ГОЛЕМИНИ

  • 10.0
  • 10.5
  • 11.0

Избери големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

MUSKE LIFESTYLE PLITKE PATIKE

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Одржување: Да се чисти со сува мека четка
Ѓон: Гума
Горен дел: Полиуретан
Platno
Постава: Platno
Бренд: NIKE
Робна група: ПАТИКИ
Програм: Машки

БРЕНД

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.