LFS PATIKE NIKE AIR MAX MOTION RACER

Nike - 916771-100

ДОСТАПНИ БОИ

ГОЛЕМИНИ

  • 8.5
  • 9.0
  • 9.5
  • 10.5

Избери големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

MUSKE LIFESTYLE PLITKE PATIKE

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Одржување: Да се чисти со сува мека четка
Ѓон: Гума
Постава: Platno
Бренд: NIKE
Робна група: ПАТИКИ
Програм: Машки
Горен дел: Platno

БРЕНД

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.