RUN PATIKE NIKE AIR MAX SEQUENT 4

Nike - AO4485-002

ДОСТАПНИ БОИ

ГОЛЕМИНИ

Избери големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

MUSKE PATIKE ZA TRCANJE PLITKE

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Одржување: Да се чисти со сува мека четка
Ѓон: Гума
Постава: Platno
Бренд: NIKE
Робна група: ПАТИКИ
Програм: Машки
Горен дел: Platno

БРЕНД

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.