RUN PATIKE WOMEN'S NIKE AIR MAX SEQUENT 3

Nike - 908993-011

ДОСТАПНИ БОИ

ГОЛЕМИНИ

Избери големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

ZENSKE PLITKE PATIKEZA TRCANJE

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Одржување: Да се чисти со сува мека четка
Ѓон: Гума
Горен дел: Полиуретан
Platno
Постава: Platno
Бренд: NIKE
Робна група: ПАТИКИ
Програм: Женски

БРЕНД

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.