OUT PAPUCE NIKE BENASSI SOLARSOFT SLIDE

Nike - 705474-100

ДОСТАПНИ БОИ

ГОЛЕМИНИ

Избери големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

MUSKE LIFESTYLE LETNJE PAPUCE

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Робна група: ВЛЕЧКИ
Програм: Машки
Бренд: NIKE
Одржување: Obuću vlažno brisati
Sušiti na sobnoj temperaturi
Горен дел: Полиестер 92%
Текстил 8%
Ѓон: Plastika 100%

БРЕНД

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.