TRN PATIKE FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT-G55697

3.090,00 ден

Заштеди: 1.236,00 ден (-40%)

1.854,00 ден

-

ГОЛЕМИНИ

  • 8.0

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

Минималистичкиот дизајн кој овозможува максимална удобност во текот на целиот ден. Благодарение на горниот дел кој дише загарантирана е удобноста. Додека пак пенестиот меѓугон инспириран од оригами овозможува мекост и стабилност. Флексибилните жлебови на ѓонот само допринесуваат во стабилноста и удобноста.

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Grupa: OBUĆA
Робна група: ПАТИКИ
Бренд: Reebok
Програм: Женски
Додатно:

БРЕНД

REEBOK> е еден од водечките брендови за спортска облека. Потекнува од Велика Британија во 1895 година, под името Ј.В. Фостер и синови е една од брендовите со најдолга традиција. Во 1958 година, неговите внуци го сменија името во оној што го познаваме денес, еден вид африканска антилопа. Од 2005 година, тој е во сопственост на германскиот „Адидас“. Седиштето на Reebok се наоѓа во Кантон, САД, со канцеларии и продажни места низ целиот свет. Reebok е спонзор на многу спортски асоцијации, настани и институции: UFC, CrossFit, Spartan Race и Les Mills. Производите Reebok вклучуваат патики, облека и додатоци за вежбање, како и опрема за обука. Reebok се фокусира на фитнес производи, крос тренинг, трчање и други спортови, како и карактеристична линија за живот.

Избери големина

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.