LFS MUSKE RUKAVICE-MPR95305-01-CRNA

599,00 ден

Заштеди: 299,50 ден (-50%)

299,50 ден

-

ГОЛЕМИНИ

  • 0

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

МАШКИ LIFESTILE ЗИМСКИ РАКАВИЦИ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Grupa: ACCESSORIES
Програм: Машки
Робна група: РАКАВИЦИ
Бренд: Shooter
Додатно:

БРЕНД

SHOOTER> е создаден во 1992 година. Таа е присутна на домашниот пазар повеќе од дваесет години. Се карактеризира со квалитетна изработка, младешки дизајн инспириран од спортски дух и карактеристичен визуелен печат. Марката е насочена првенствено на младата популација, иако две линии се препознаени во опсегот, Casual and Classic . Линијата „Обичен“ е наменета за љубителите на спортската облека и е изработена исклучиво од природни материјали, додека „класичната“ линија е наменета за лица кои професионално се упатуваат на класичен начин на облекување , следејќи ги строгите форми и намалените бои. Марката е наменета и за жени и за мажи кои ги следат современите модни трендови. Клучот за долгогодишен успех и континуиран раст е да се следат светските модни трендови прилагодени на потребите на локалниот клиент. Shooter нуди широк спектар на јакни, тренерки, мајки, дуксери и други текстили од различни дизајни и бои.

Зимските чевли на Коперминер со технологија „Доказ за вода“ обезбедуваат водоотпорна подлога, при што стапалото се крева и ослободува вишок на влага преку дијафрагмата поради потењето на стапалата, притоа одржувајќи удобна температура.

Избери големина

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.