LFS PATIKE TRACK SCLORIC-52631-NVY

4.299,00 ден

Заштеди: 859,80 ден (-20%)

3.439,20 ден

-

ГОЛЕМИНИ

Спореди големина

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

МАШКИ LIFESTYLE НИСКИ ПАТИКИ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Програм: Машки
Grupa: OBUĆA
Робна група: ПАТИКИ
Бренд: SKECHERS
Додатно:

БРЕНД

SKECHERS> е американски бренд познат по производство на обувки за сите намени за жени, мажи и деца. Skechers стана еден од најдобрите спортски брендови на американскиот пазар. Ова е релативно млад бренд, создаден во 1992 година и една од најголемите марки на атлетски обувки и патики во Соединетите Држави. Го прославија многу познати личности кои со години биле заштитнички фигури, како што се Кристина Агилера, Ринго Стар, Кели Брук, итн. Сега е претставена во над 160 земји во светот. Skechers има широк избор на обувки во своите колекции за најразлични потреби, како што се патики, чевли, спортски чевли, модни обувки. Skechers е поделена во две категории: колекција на живот, која е направена од меморија пена на Skechers и технологија Relaxed Fit удобност и ги прави обувките исклучително удобни; вториот дел од главната колекција е обувки со перформанси кои вклучуваат обувки Skechers Gorun и Skechers Gowalk дизајнирани за спорт и рекреација. Покрај обувките, Skechers произведува и спортска облека за мажи и жени.

Избери големина

Работно време на контакт центар:
Понеделник-петок: 09-16часот
Сабота: 09-14 часот
Недела- неработна

Податоците се од информативен карактер и подложни на промена. Сите прикажани производи се дел од нашата понуда, но не подразбираат достапност во секој момент. За жал, не можеме да гарантираме дека описот на производот, сликите и информациите се без грешка.