ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DUKS W LIN FT FZ HD BLACK/WHITE
Додади во листа на желби
Шифра на производ
IC6863

DUKS W LIN FT FZ HD BLACK/WHITE

Најниско 2.219,40 ден. Регуларна цена 3.699,00 ден.
Шифра на производ
IC6863
-40%
Заштеда: 1.479,60 ден.
Промотивната цена важи од 11.06.-30.06. до 10:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

ADIDAS

Година:

2024

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ДУКСЕРИ

Тип на производ:

ДУКСЕР СО ПАТЕНТ И КАПА

Боја:

ЦРНО

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt Beograd

Country of Origin:

Kambod?a

Производителот:

Adidas group

Importer:

Adidas Serbia doo Beograd

Состав:

100% Pamuk

Начин на производство:

?iveno

Цел:

odeca

Одржување:

40? ma?insko i ru?no pranje

Shrinking:

2% ?irina, 2% du?ina

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web