ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DONJI DEO EASTBOUND BELAGIO
Додади во листа на желби
Шифра на производ
EBW948-BEG

DONJI DEO EASTBOUND BELAGIO

Најниско 1.199,50 ден. Регуларна цена 2.399,00 ден.
Шифра на производ
EBW948-BEG
-50%
Заштеда: 1.199,50 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

EASTBOUND

Година:

2023

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

СИТЕ СЕЗОНИ

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Тип на производ:

ПОЛНА ДОЛЖИНА

Боја:

BEZ

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt Beograd

Country of Origin:

Srbija

Производителот:

Eastbound

Importer:

Ekotex doo, Ljube Stojica 10, 31230 Arilje

Состав:

65% Pamuk, 35% Poliester

Начин на производство:

?iveno

Shrinking:

po du?ini do 5%,po ?irini do 5%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web