ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

Тенис

14 Продукти

Постави опаѓачки
 1. GRIP PROFILE OVERGRIP RD
  GRIP PROFILE OVERGRIP RD
  Најниско 479,20 ден. Регуларна цена 599,00 ден.
  20%
 2. LOPTICA ROLAN GAROS 3 BALL-ALL COURT
  LOPTICA ROLAN GAROS 3 BALL-ALL COURT
  Најниско 490,00 ден.
 3. CHAMPIONSHIP 3 BALL
  CHAMPIONSHIP 3 BALL
  Најниско 499,00 ден.
 4. LOPTICE CHAMPIONSHIP 4 BALL
  LOPTICE CHAMPIONSHIP 4 BALL
  Најниско 599,00 ден.
 5. GRIP PROFILE OVERGRIP  CRNI 1/3
  GRIP PROFILE OVERGRIP CRNI 1/3
  Најниско 599,00 ден.
 6. PATIKE MASTER 1000
  PATIKE MASTER 1000
  Најниско 1.745,00 ден. Регуларна цена 3.490,00 ден.
  50%
 7. PATIKE SET
  PATIKE SET
  Најниско 1.916,00 ден. Регуларна цена 4.790,00 ден.
  60%
 8. PATIKE MASTER 1000
  PATIKE MASTER 1000
  Најниско 2.094,00 ден. Регуларна цена 3.490,00 ден.
  40%
 9. PATIKE OPEN
  PATIKE OPEN
  Најниско 2.236,00 ден. Регуларна цена 5.590,00 ден.
  60%
 10. PATIKE POINT
  PATIKE POINT
  Најниско 2.596,00 ден. Регуларна цена 6.490,00 ден.
  60%
 11. PATIKE T.POINT 2303
  PATIKE T.POINT 2303
  Најниско 2.899,50 ден. Регуларна цена 5.799,00 ден.
  50%
 12. PATIKI T.ACE 2332
  PATIKI T.ACE 2332
  Најниско 3.239,40 ден. Регуларна цена 5.399,00 ден.
  40%
 13. DEFIANT SPEED M CLAY
  DEFIANT SPEED M CLAY
  Најниско 3.699,50 ден. Регуларна цена 7.399,00 ден.
  50%
 14. GAMECOURT 2 M
  GAMECOURT 2 M
  Најниско 4.299,00 ден.

14 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web