ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

Појаси за тренинг

2 Продукти

Постави опаѓачки
 1. TRN POJAS ZA SLABEENJE 101.6X25.4CM
  TRN POJAS ZA SLABEENJE 101.6X25.4CM
  Најниско 392,00 ден. Регуларна цена 490,00 ден.
  20%
 2. TRN POJAS ZA TERETANU 74-
  TRN POJAS ZA TERETANU 74-
  Најниско 719,20 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  20%

2 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web