ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

СУПЕР ПОГОДНОСТИ СО КАРТИЦАТА НА Д СПОРТСКА ОПРЕМА!

Зачленете се денес и искористете ги придобивките од картичката на Д Спортска Опрема. Кликни  ОВДЕ, регистрирај се и уживај во погодностите.

Ако си веќе регистриран корисник на сајт , но од некоја причина уште немаш Д Спорт картица на лојалност , направи го тоа сега ,кликни  ОВДЕ.

  • Бесплатно членство - Придружи се на нашата клуб заедница бесплатно  и користи бројни погодности . Од сега до вашата картица може да дојдете лесно кликни ОВДЕ. Упатство за аплицирање или поврзување на Д Спорт лојалти картицата може да најдеш ОВДЕ.
  • Остварете до 10% поврат поени во зависност од категоријата на картица 
Износ на куповина Категорија картица Поврат
Silver до 10 000мкд SILVER 3%
Gold преку 10 000мкд GOLD 6%
Platinum преку 25 000мкд PLATINUM 10%

 

пример 

од износот на сметката 3% поени оди на картичката на клиентот

пример: доколку сумата на артиклот е 1000мкд, а вие сте во категорија Силвер ,добивате 3% поврат поени значи 3% од 1000мкд=30поени=30 денари  на вашата сметка .

  • Собирајте и трошете  поени кога било во период од 1 година   - 1 поен = 1 денар
  • ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ - Имате можност за користење ексклузивни попусти и промоции
  • ДОЗНАЈТЕ ПРВИ   - Имате прилика први да ги дознаете новостите или почетокот на некоја акција
  • ПРАВИЛНИК ЗА ЛОЈАЛТИ КАРТИЦА НА Д СПОРТСКА ОПРЕМА - со актуелните правила за лојалти картицата може да се запознаете ОВДЕ
Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web