ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

Маси и мрежи

4 Продукти

Постави опаѓачки
 1. MREZICA ZA STONI TENIS SNAPPER
  MREZICA ZA STONI TENIS SNAPPER
  Најниско 1.045,00 ден. Регуларна цена 2.090,00 ден.
  50%
 2. MREZICA ZA STONI TENIS CLUB
  MREZICA ZA STONI TENIS CLUB
  Најниско 1.299,00 ден.
 3. MREZICA ZA STONI TENIS OUTDOOR
  MREZICA ZA STONI TENIS OUTDOOR
  Најниско 1.590,00 ден.
 4. MREZICA ZA STONI NET-POST-SET EASY
  MREZICA ZA STONI NET-POST-SET EASY
  Најниско 1.599,00 ден.

4 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web