ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

JAKNA WMS LONG JACKET WITH FUR
Додади во листа на желби
Шифра на производ
EBW673-YLW

JAKNA WMS LONG JACKET WITH FUR

Најниско 3.474,00 ден. Регуларна цена 5.790,00 ден.
Шифра на производ
EBW673-YLW
-40%
Заштеда: 2.316,00 ден.
Промотивната цена важи од 04.03.-08.03. до 23:59 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

EASTBOUND

Година:

2021

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

ЗИМА

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

ЗИМА

Боја:

ЖОЛТА

Декларација

Country of Origin:

Kina

Производителот:

Blue store doo

Importer:

Blue store doo

Состав:

100% poliester

Цел:

Jakna

Одржување:

pranje na 30 stepeni

Shrinking:

2% po duzini, 2% po sirini

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web