ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

JAKNA MNS SHORT RIB JACKET
Додади во листа на желби
Шифра на производ
EBM784-YLW

JAKNA MNS SHORT RIB JACKET

Најниско 3.849,30 ден. Регуларна цена 5.499,00 ден.
Шифра на производ
EBM784-YLW
-30%
Заштеда: 1.649,70 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

EASTBOUND

Година:

2022

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

ЗИМА

Боја:

ЖОЛТА

Опис

MUSKE LIFESTYLE ZIMSKE JAKNE

Декларација

Country of Origin:

Kina

Производителот:

BLUE STORE D00 BEOGRAD , SRBIJA

Importer:

BLUE STORE D00 BEOGRAD , SRBIJA

Состав:

LICE 100% POLIESTER, POSTAVA 100%POLIESTER, PUNILO 100% POLIESTER

Начин на производство:

Siveno

Цел:

JAKNA

Одржување:

PRATI NA 40 STEPENI,NE PEGLATI , ZABRANJENO HEMIJSKO CISCENJE, IZBELJIVANJE NIJE DOZVONJENO,ZABRANJENO SUSENJE U SUSILICI.

Shrinking:

PO DUZINI 2%,PO SIRINI 2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web