ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

KAPPA

KAPPA

Потопете се во богатата историја и наследство на Kappa, престижниот италијански бренд за спортска облека кој е во првите редови на спортската мода од своето основање во 1967 година. Со наследство кое опфаќа повеќе од половина век, Kappa стана глобален симбол, синоним за иновативен дизајн и неспоредлив квалитет. Инспириран од своите италијански корени, Kappa ја спои совршената комбинација на безвременска елеганција и модерна иновација во своите креации за спортска облека. Препознатливото лого на брендот, со силуета на маж и жена кои се потпираат еден на друг, симболизира единство и инклузивност - вредности кои се вткаени во самата ДНК на брендот од самиот почеток. Со текот на годините, Kappa соработуваше со врвни спортисти, тимови и спортски настани, воспоставувајќи ја својата позиција како сигурен партнер во светот на спортот. Од фудбал до кошарка и пошироко, присуството на Kappa на светската сцена остави неизбришлива трага во спортската култура. Зачекорете во светот на Капа, каде што наследството и иновациите се спојуваат без напор, создавајќи спортска облека што ги овластува спортистите и фитнес ентузијастите да се претстават најдобро што можат додека зрачат со безвременски стил. Откријте го брендот кој продолжува да инспирира генерации спортисти, додека останува цврсто посветена на обезбедување супериорни перформанси во сите негови колекции. Подобрете го вашето спортско искуство со Kappa - Каде што традицијата се среќава со напредокот.

798 Продукти

Постави опаѓачки
 1. CARAPE LOGO CASUAL 1PACK
  CARAPE LOGO CASUAL 1PACK
  Најниско 199,00 ден.
 2. CARAPE CHOPHIE 1PACK
  CARAPE CHOPHIE 1PACK
  Најниско 199,00 ден.
 3. CARAPE CHOPHIE 1PACK
  CARAPE CHOPHIE 1PACK
  Најниско 199,00 ден.
 4. CARAPE LOGO CASUAL 1PACK
  CARAPE LOGO CASUAL 1PACK
  Најниско 199,00 ден.
 5. CARAPE CHOPHIE 1PACK
  CARAPE CHOPHIE 1PACK
  Најниско 199,00 ден.
 6. SORTS KAPPA4SOCCER VARESO KID
  SORTS KAPPA4SOCCER VARESO KID
  Најниско 207,00 ден. Регуларна цена 690,00 ден.
  70%
 7. TS CARAPE KAPPA4SOCCER WULGAR 1PACK
  TS CARAPE KAPPA4SOCCER WULGAR 1PACK
  Најниско 234,00 ден. Регуларна цена 390,00 ден.
  40%
 8. DRES KAPPA4SOCCER ROVIGO KID
  DRES KAPPA4SOCCER ROVIGO KID
  Најниско 237,00 ден. Регуларна цена 790,00 ден.
  70%
 9. VRECA LOGO DACUT
  VRECA LOGO DACUT
  Најниско 237,00 ден. Регуларна цена 790,00 ден.
  70%
 10. DRES KAPPA4SOCCER ROVIGO KID
  DRES KAPPA4SOCCER ROVIGO KID
  Најниско 237,00 ден. Регуларна цена 790,00 ден.
  70%
 11. PAPUCE LOGO NOLES KID
  PAPUCE LOGO NOLES KID
  Најниско 269,70 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  70%
 12. MAJICA LOGO BOLLENGO KID
  MAJICA LOGO BOLLENGO KID
  Најниско 269,70 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  70%
 13. CARAPE 50.607 ALICE 3PACK
  CARAPE 50.607 ALICE 3PACK
  Најниско 290,00 ден.
 14. CARAPE BEN 3PACK
  CARAPE BEN 3PACK
  Најниско 290,00 ден.
 15. LOGO KLINT 2
  LOGO KLINT 2
  Најниско 316,00 ден. Регуларна цена 790,00 ден.
  60%
 16. LOGO KLINT 2
  LOGO KLINT 2
  Најниско 316,00 ден. Регуларна цена 790,00 ден.
  60%
 17. SORC KAPPA4SOCCER BORGO
  SORC KAPPA4SOCCER BORGO
  Најниско 316,00 ден. Регуларна цена 790,00 ден.
  60%
 18. SORC KEZO
  SORC KEZO
  Најниско 327,00 ден. Регуларна цена 1.090,00 ден.
  70%
 19. PAPUCE LOGO MATESE KID
  PAPUCE LOGO MATESE KID
  Најниско 345,00 ден. Регуларна цена 690,00 ден.
  50%
 20. PAPUCE LOGO MATESE KID
  PAPUCE LOGO MATESE KID
  Најниско 345,00 ден. Регуларна цена 690,00 ден.
  50%
 21. PAPUCE LOGO MATESE KID
  PAPUCE LOGO MATESE KID
  Најниско 345,00 ден. Регуларна цена 690,00 ден.
  50%
 22. MAJICA LOGO BESSY KID
  MAJICA LOGO BESSY KID
  Најниско 356,00 ден. Регуларна цена 890,00 ден.
  60%
 23. MAJICA LOGO EDALYN
  MAJICA LOGO EDALYN
  Најниско 356,00 ден. Регуларна цена 890,00 ден.
  60%
 24. SORTS KAPPA4SOCCER VARESO
  SORTS KAPPA4SOCCER VARESO
  Најниско 356,00 ден. Регуларна цена 890,00 ден.
  60%
 25. SORTS KAPPA4SOCCER VARESO
  SORTS KAPPA4SOCCER VARESO
  Најниско 356,00 ден. Регуларна цена 890,00 ден.
  60%
 26. TS SORC KAPPA4SOCCER VARESO
  TS SORC KAPPA4SOCCER VARESO
  Најниско 356,00 ден. Регуларна цена 890,00 ден.
  60%
 27. MAJICA DOMOB
  MAJICA DOMOB
  Најниско 356,00 ден. Регуларна цена 890,00 ден.
  60%
 28. KIDS SORC ZA KUPANJE KAEB
  KIDS SORC ZA KUPANJE KAEB
  Најниско 356,00 ден. Регуларна цена 890,00 ден.
  60%
 29. PAPUCE LOGO NOLES KID
  PAPUCE LOGO NOLES KID
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%
 30. PAPUCE LOGO NOLES 4 KID
  PAPUCE LOGO NOLES 4 KID
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%
 31. MAJICA LOGO CADWAL
  MAJICA LOGO CADWAL
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%
 32. MAJICA LOGO GIAGLIONE KID
  MAJICA LOGO GIAGLIONE KID
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%
 33. MAJICA LOGO BOLLENGO KID
  MAJICA LOGO BOLLENGO KID
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%
 34. MAJICA LOGO GIAGLIONE KID
  MAJICA LOGO GIAGLIONE KID
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%
 35. MAJICA LOGO CADWAL
  MAJICA LOGO CADWAL
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%
 36. MAJICA LOGO CADWAL
  MAJICA LOGO CADWAL
  Најниско 359,60 ден. Регуларна цена 899,00 ден.
  60%

798 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web