ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

LOOPER

LOOPER

LOOPER нуди ролери и за деца и за возрасни. Интересната комбинација на бои Ви гарантира препознатливост, додека комбинацијата на квалитетни материјали гарантира безбедност и удобност секогаш кога возите. Тркалата изработени од силикон се издржливи и безбедни, а одличниот сооднос квалитет-цена е исто така еден од белезите на овој бренд.

4 Продукти

Постави опаѓачки
 1. ROLERI LOOPER WMIX
  ROLERI LOOPER WMIX
  Најниско 2.094,00 ден. Регуларна цена 3.490,00 ден.
  40%
 2. ROLERI LOOPER ROMBOID
  ROLERI LOOPER ROMBOID
  Најниско 3.299,00 ден.
 3. ROLERI LOOPER BLK
  ROLERI LOOPER BLK
  Најниско 4.190,00 ден.
 4. LFS LOOPER ROLERI
  LFS LOOPER ROLERI
  Најниско 4.490,00 ден.

4 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web