ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

NIKE

NIKE

Добредојдовте во светот на NIKE - светски познатиот бренд на спортска опрема и обувки! NIKE е еден од најпочитуваните лидери во индустријата за спортска облека, обувки и опрема, со богата историја која се протега со децении. Овој иконски бренд е синоним за врвен квалитет, иновација и стил. Без разлика дали сте страствен спортист или обожавател на активен животен стил, NIKE има се што ви треба за да ги постигнете вашите цели. Нивните патики се незаменлив избор за трчање, кошарка, фудбал или секојдневни прошетки низ градот.

Со неограничен избор на бои, модели и дизајни, NIKE ви овозможува да го изразите вашиот личен стил преку облека и чевли кои ќе направат да се чувствувате самоуверено и секогаш во тренд.

Покрај тоа, NIKE е посветен на одржливост и општествено одговорни практики, а исто така поддржува различни спортски иницијативи и заедници ширум светот.

Уживајте во супериорниот квалитет и перформанси што ги носи NIKE и придружете им се на милионите задоволни клиенти ширум светот кои веруваат во овој извонреден бренд. Изберете NIKE и чекор кон успехот!

619 Продукти

Постави опаѓачки
 1. Y NK EVERYDAY CUSH NS 3PR
  Y NK EVERYDAY CUSH NS 3PR
  Најниско 354,00 ден. Регуларна цена 590,00 ден.
  40%
 2. G NSW 4IN SHORT JERSEY
  G NSW 4IN SHORT JERSEY
  Најниско 556,00 ден. Регуларна цена 1.390,00 ден.
  60%
 3. KAPA Y NK CUFFED BEANIE
  KAPA Y NK CUFFED BEANIE
  Најниско 595,00 ден. Регуларна цена 1.190,00 ден.
  50%
 4. KAPA Y NK CUFFED BEANIE
  KAPA Y NK CUFFED BEANIE
  Најниско 649,50 ден. Регуларна цена 1.299,00 ден.
  50%
 5. NK GUARD STAY-II
  NK GUARD STAY-II
  Најниско 699,00 ден.
 6. TRAKA ZA KOSTOBRANE GUARD STAY II
  TRAKA ZA KOSTOBRANE GUARD STAY II
  Најниско 699,00 ден.
 7. NIKE SWOOSH WRISTBANDS BLACK/WHITE
  NIKE SWOOSH WRISTBANDS BLACK/WHITE
  Најниско 699,00 ден.
 8. U NK LTWT NS 3PR-VALUE
  U NK LTWT NS 3PR-VALUE
  Најниско 699,00 ден.
 9. MAJICA G NSW TEE DPTL BASIC FUTURA
  MAJICA G NSW TEE DPTL BASIC FUTURA
  Најниско 795,00 ден. Регуларна цена 1.590,00 ден.
  50%
 10. Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
  Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
  Најниско 799,20 ден. Регуларна цена 999,00 ден.
  20%
 11. K NK PEAK BEANIE SC SWSH
  K NK PEAK BEANIE SC SWSH
  Најниско 799,50 ден. Регуларна цена 1.599,00 ден.
  50%
 12. K NK PEAK BEANIE SC SWSH
  K NK PEAK BEANIE SC SWSH
  Најниско 799,50 ден. Регуларна цена 1.599,00 ден.
  50%
 13. B NSW TEE FUTURA ICON TD
  B NSW TEE FUTURA ICON TD
  Најниско 834,00 ден. Регуларна цена 1.390,00 ден.
  40%
 14. DUKS W NSW TEE ESSNTL LS ICON FTRA
  DUKS W NSW TEE ESSNTL LS ICON FTRA
  Најниско 836,00 ден. Регуларна цена 2.090,00 ден.
  60%
 15. MAJICA B NSW TEE FUTURA ICON TD
  MAJICA B NSW TEE FUTURA ICON TD
  Најниско 839,40 ден. Регуларна цена 1.399,00 ден.
  40%
 16. B NSW SHORT JSY AA
  B NSW SHORT JSY AA
  Најниско 839,60 ден. Регуларна цена 2.099,00 ден.
  60%
 17. DRES M NK DF JERSEY
  DRES M NK DF JERSEY
  Најниско 845,00 ден. Регуларна цена 1.690,00 ден.
  50%
 18. KAPA U NSW BEANIE UTILITY FUTURA
  KAPA U NSW BEANIE UTILITY FUTURA
  Најниско 845,00 ден. Регуларна цена 1.690,00 ден.
  50%
 19. KAPA U NSW BEANIE CUFFED SWOOSH
  KAPA U NSW BEANIE CUFFED SWOOSH
  Најниско 845,00 ден. Регуларна цена 1.690,00 ден.
  50%
 20. MAJICA B.R. M NK DF JERSEY
  MAJICA B.R. M NK DF JERSEY
  Најниско 845,00 ден. Регуларна цена 1.690,00 ден.
  50%
 21. KA?KET Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
  KA?KET Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
  Најниско 879,20 ден. Регуларна цена 1.099,00 ден.
  20%
 22. MAJICA W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
  MAJICA W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
  Најниско 895,00 ден. Регуларна цена 1.790,00 ден.
  50%
 23. MAJICA W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
  MAJICA W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
  Најниско 895,00 ден. Регуларна цена 1.790,00 ден.
  50%
 24. MAJICA W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
  MAJICA W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
  Најниско 895,00 ден. Регуларна цена 1.790,00 ден.
  50%
 25. KID DONJI DEO B NSW RTL JDIY FLC PANT
  KID DONJI DEO B NSW RTL JDIY FLC PANT
  Најниско 897,00 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  70%
 26. U NK V CUSH ANKLE- 3P VALUE
  U NK V CUSH ANKLE- 3P VALUE
  Најниско 899,00 ден.
 27. CLASSIC FOOTBALL DRI-FIT- SMLX
  CLASSIC FOOTBALL DRI-FIT- SMLX
  Најниско 899,00 ден.
 28. NK J GUARD-CE
  NK J GUARD-CE
  Најниско 899,00 ден.
 29. PUMPA ZA LOPTU
  PUMPA ZA LOPTU
  Најниско 899,00 ден.
 30. U NK LTWT NS 3PR-VALUE
  U NK LTWT NS 3PR-VALUE
  Најниско 899,00 ден.
 31. U NK LTWT NS 3PR-VALUE
  U NK LTWT NS 3PR-VALUE
  Најниско 899,00 ден.
 32. U NK V CUSH CREW - 3P VALUE
  U NK V CUSH CREW - 3P VALUE
  Најниско 899,00 ден.
 33. CLASSIC FOOTBALL DRI-FIT- SMLX
  CLASSIC FOOTBALL DRI-FIT- SMLX
  Најниско 899,00 ден.
 34. U NK V CUSH ANKLE- 3P VALUE
  U NK V CUSH ANKLE- 3P VALUE
  Најниско 899,00 ден.
 35. KOSTOBRANI NIKE J CE
  KOSTOBRANI NIKE J CE
  Најниско 899,00 ден.
 36. MAJICA W NSW TEE SS VDAY
  MAJICA W NSW TEE SS VDAY
  Најниско 916,00 ден. Регуларна цена 2.290,00 ден.
  60%

619 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web