ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

10.000

ПРОИЗВОДИ

100+

БРЕНДОВИ

800

ВРАБОТЕНИ

ЗА НАС

 

Д Спортска Опрема е дел на Djak Sport - еден од најголемите мултибренд ланци за спортска опрема во Србија и регионот на југоисточна Европа. Во нашиот асортиман може да ги најдете сите најпознати светски брендови: "Nike", "Adidas", "Reebok", "Puma", "Skechers", "Hummel", "Kappa", "Eastbound " и многу други.

Започнавме со идејата да внесеме здрав дух во сите сегменти од животот преку најпознатите светски брендови, препознатливата услуга и стабилното работење. Пазарот на кој се пласиравме пред повеќе од две децении е Србија, а сега работиме во Црна Гора, Босна и Херцеговина и Македонија и секој ден се шириме сé повеќе.

Нудиме широк спектар на роба од најпознатите спортски брендови за обувки, облека и опрема за фудбал, кошарка, ракомет, одбојка, тенис и секојдневни прилики. Во нашите продавници може да се најде и опрема за боречки вештини, пинг-понг, велосипедизам како и опрема за вежбање. Компанијата е ексклузивен увозник и дистрибутер за познатиот дански производител на спортска опрема " Hummel ", познат по производство на врвна опрема за ракомет и мал фудбал како и опрема за секојдневни прилики.

Нашето спортско семејство се состои од повеќе од 700 вработени во повеќе од 80 малопродажни продавници низ целиот регион.

Нашата цел е да им понудиме на сите генерации на рекреативци и спортисти, голем избор на квалитетна спортска опрема на едно место и да им обезбедиме задоволство при изборот и купувањето во нашите продавници, како и преку "on-line" купувањето.

  • Naziv: ĐAK D.O.O. BEOGRAD
  • Adresa: Milana Rešetara 5, 11080 Beograd
  • Delatnost i šifra delatnosti: trgovina na veliko obućom i odećom - 4642
  • Matični broj: 07512481
  • PIB: 100039229
  • Web adresa: www.djaksport.com
  • Kontakt telefon: 011/3107-800; 0800/10-05-05
  • Kontakt e-mail: office@djaksport.com
Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web