ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

W SHOOTER MF
Додади во листа на желби
Шифра на производ
SZJ01302-02-CRNA

W SHOOTER MF

Најниско 1.497,00 ден. Регуларна цена 4.990,00 ден.
Шифра на производ
SZJ01302-02-CRNA
-70%
Заштеда: 3.493,00 ден.
Промотивната цена важи од 04.03.-08.03. до 23:59 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

SHOOTER

Година:

2020

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

ЗИМА

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

MID

Боја:

ЦРНО

Декларација

Country of Origin:

Kina

Производителот:

BLUE STORE DOO

Importer:

BLUE STORE DOO

Состав:

LICE:100%POLIESTER, POSTAVA:100%POLIESTER,PUNILO:100% POLIESTER

Одржување:

30c

Shrinking:

PO duzini do 2%, po sirini do 2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web