ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

SKECHERS

Откријте ја удобноста и стилот на Skechers - водечки бренд за обувки од 1992 година. Skechers е глобален феномен, познат по иновативниот дизајн и неспоредливата удобност. Со скромни почетоци во мала куќа на плажа во Калифорнија, брендот прерасна во лидер во индустријата за обувки. Од атлетски патики до модерни модели на живот, Skechers се грижи за сите стилови и активности. Со фокус на напредна технологија и врвни материјали, секој пар е дизајниран да обезбеди исклучителна поддршка и удобност за целодневна употреба. Како прв избор за спортистите, познатите личности и секојдневните потрошувачи, Skechers продолжува да ги поместува границите на иновациите во обувките.

280 Продукти

Постави опаѓачки
 1. ON THE ROAD MUSCLE T
  ON THE ROAD MUSCLE T
  Најниско 745,00 ден. Регуларна цена 1.490,00 ден.
  50%
 2. ON THE ROAD TEE
  ON THE ROAD TEE
  Најниско 874,50 ден. Регуларна цена 1.590,00 ден.
  45%
 3. SANDALE HEART CHARMER
  SANDALE HEART CHARMER
  Најниско 995,00 ден. Регуларна цена 1.990,00 ден.
  50%
 4. GODRI SWIFT TUNIC TE
  GODRI SWIFT TUNIC TE
  Најниско 995,00 ден. Регуларна цена 1.990,00 ден.
  50%
 5. SANDALE ERUPTERS 4 SANDAL
  SANDALE ERUPTERS 4 SANDAL
  Најниско 1.196,00 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  60%
 6. RESTFUL JOGGER
  RESTFUL JOGGER
  Најниско 1.245,00 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  50%
 7. SANDALE ERUPTERS 4 SANDAL
  SANDALE ERUPTERS 4 SANDAL
  Најниско 1.245,00 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  50%
 8. GOFLEX JOY LONGLINE
  GOFLEX JOY LONGLINE
  Најниско 1.245,00 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  50%
 9. SANDALE HEART CHARMER
  SANDALE HEART CHARMER
  Најниско 1.245,00 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  50%
 10. GOFLEX JOY LONGLINE
  GOFLEX JOY LONGLINE
  Најниско 1.245,00 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  50%
 11. SKECHKNITS ULTRA GO
  SKECHKNITS ULTRA GO
  Најниско 1.245,00 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  50%
 12. EXPEDITION JOGGER
  EXPEDITION JOGGER
  Најниско 1.245,00 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  50%
 13. CIZME ILLUMI-BRIGHTS
  CIZME ILLUMI-BRIGHTS
  Најниско 1.249,50 ден. Регуларна цена 2.499,00 ден.
  50%
 14. EXPEDITION JOGGER
  EXPEDITION JOGGER
  Најниско 1.369,50 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  45%
 15. THE GOFLEX ULTRAVIOL
  THE GOFLEX ULTRAVIOL
  Најниско 1.369,50 ден. Регуларна цена 2.490,00 ден.
  45%
 16. SANDALE S LIGHTS: HYPNO-SPLASH - RAINBOW
  SANDALE S LIGHTS: HYPNO-SPLASH - RAINBOW
  Најниско 1.395,00 ден. Регуларна цена 2.790,00 ден.
  50%
 17. SANDALE HYPNO-FLASH 3.0 SANDAL
  SANDALE HYPNO-FLASH 3.0 SANDAL
  Најниско 1.395,00 ден. Регуларна цена 2.790,00 ден.
  50%
 18. GOFLEX SKORT
  GOFLEX SKORT
  Најниско 1.495,00 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  50%
 19. THE GOFLEX ULTRAVIOL
  THE GOFLEX ULTRAVIOL
  Најниско 1.495,00 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  50%
 20. SANDALE E-II SANDAL
  SANDALE E-II SANDAL
  Најниско 1.495,00 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  50%
 21. GOWALK HW LEGGING II
  GOWALK HW LEGGING II
  Најниско 1.495,00 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  50%
 22. GOWALK PANT II
  GOWALK PANT II
  Најниско 1.644,50 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  45%
 23. "MOVEMENT 7"" SHORT II"
  "MOVEMENT 7"" SHORT II"
  Најниско 1.644,50 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  45%
 24. GOWALK RACERBACK SHE
  GOWALK RACERBACK SHE
  Најниско 1.644,50 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  45%
 25. MAGNA-LIGHTS - FROST
  MAGNA-LIGHTS - FROST
  Најниско 1.649,50 ден. Регуларна цена 3.299,00 ден.
  50%
 26. SANDALE UNICORN DREAMS SANDAL
  SANDALE UNICORN DREAMS SANDAL
  Најниско 1.695,00 ден. Регуларна цена 3.390,00 ден.
  50%
 27. DUKS SKECHLUXE RESTFUL HOODIGAN
  DUKS SKECHLUXE RESTFUL HOODIGAN
  Најниско 1.749,50 ден. Регуларна цена 3.499,00 ден.
  50%
 28. PATIKE THERMO-FLASH
  PATIKE THERMO-FLASH
  Најниско 1.794,00 ден. Регуларна цена 2.990,00 ден.
  40%
 29. DYNA-LITE - VENICE C
  DYNA-LITE - VENICE C
  Најниско 1.799,00 ден.
 30. SKECHKNITS ULTRA GO
  SKECHKNITS ULTRA GO
  Најниско 1.995,00 ден. Регуларна цена 3.990,00 ден.
  50%
 31. THE GOWALK ULTRAVIOL
  THE GOWALK ULTRAVIOL
  Најниско 1.995,00 ден. Регуларна цена 3.990,00 ден.
  50%
 32. PATIKE FLUTTER HEART LIGHTS
  PATIKE FLUTTER HEART LIGHTS
  Најниско 2.034,00 ден. Регуларна цена 3.390,00 ден.
  40%
 33. PATIKE UNICORN CHARMER
  PATIKE UNICORN CHARMER
  Најниско 2.034,00 ден. Регуларна цена 3.390,00 ден.
  40%
 34. PATIKE SMOOTH STREET
  PATIKE SMOOTH STREET
  Најниско 2.099,30 ден. Регуларна цена 2.999,00 ден.
  30%
 35. PATIKE SMOOTH STREET
  PATIKE SMOOTH STREET
  Најниско 2.099,30 ден. Регуларна цена 2.999,00 ден.
  30%
 36. DUKS SKECHLUXE RESTFUL HOODIGAN
  DUKS SKECHLUXE RESTFUL HOODIGAN
  Најниско 2.099,40 ден. Регуларна цена 3.499,00 ден.
  40%

280 Продукти

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web