ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DONJI DEO LOGO FOLIO
Додади во листа на желби
Шифра на производ
321M6QW-005

DONJI DEO LOGO FOLIO

Најниско 1.919,20 ден. Регуларна цена 2.399,00 ден.
Шифра на производ
321M6QW-005
-20%
Заштеда: 479,80 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

2024

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

СИТЕ СЕЗОНИ

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Тип на производ:

ПОЛНА ДОЛЖИНА

Боја:

ЦРНО

Декларација

Контрола на квалитет:

JUGOINSPEKT BEOGRAD

Country of Origin:

BANGLADES

Производителот:

KAPPA

Importer:

Djak d.o.o. Beograd,Milana Resetara 5

Состав:

93%PAMUK7%VISKOZA

Начин на производство:

SIVENO

Цел:

DONJI DEO

Одржување:

MASINSKO PRANJE NA TEMPERATURI DO 30c,ZABRANJENO KORISCENJE IZBELJIVACA,ZABRANJENO SUSENJE U MASINI,PEGLANJE NA SREDNJOJ TEMPERATURI DO 150C,SA ILI BEZ PARE

Shrinking:

PO DUZINI 5% PO SIRINI 5%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web