ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DONJI DEO M 3S FT TE PT
Додади во листа на желби
Шифра на производ
IC0050

DONJI DEO M 3S FT TE PT

Најниско 2.399,20 ден. Регуларна цена 2.999,00 ден.
Шифра на производ
IC0050
-20%
Заштеда: 599,80 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

ADIDAS

Година:

S CO

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Боја:

ЦРНО

Опис

MUSKE LIFESTYLE TRENERKE D.D.

Декларација

Country of Origin:

Pakistan

Производителот:

Adidas group

Importer:

Adidas Serbia doo Beograd

Состав:

100% Pamuk

Начин на производство:

?iveno

Цел:

Donji deo

Одржување:

Ru?no pranje

Shrinking:

po du?ini 2%, po ?irini 2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web