ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DUKS HMLMILLIE SWEATSHIRT
Додади во листа на желби
Шифра на производ
T921806-2519

DUKS HMLMILLIE SWEATSHIRT

Најниско 1.819,30 ден. Регуларна цена 2.599,00 ден.
Шифра на производ
T921806-2519
-30%
Заштеда: 779,70 ден.
Промотивната цена важи од 11.06.-30.06. до 10:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

HUMMEL

Година:

2024

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ДУКСЕРИ

Тип на производ:

ДУКСЕР

Боја:

СИНА

Декларација

Country of Origin:

Turska

Производителот:

Hummel International Danska

Importer:

?ak doo Beograd, Milana Re?etara 5, Zemun

Состав:

Viskoza 60% Poliester 35% Elastin 5%

Начин на производство:

?iveno

Цел:

Duks

Одржување:

30?

Shrinking:

2% po ?irini, 2% po du?ini

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web