ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

G.DEO TRENERKE 222 BANDA WANNISTON SLIM
Додади во листа на желби
Шифра на производ
301PSC0-C1B

G.DEO TRENERKE 222 BANDA WANNISTON SLIM

Најниско 1.399,50 ден. Регуларна цена 2.799,00 ден.
Шифра на производ
301PSC0-C1B
-50%
Заштеда: 1.399,50 ден.
Промотивната цена важи од 11.06.-30.06. до 10:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

S CO

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ДУКСЕРИ

Тип на производ:

MID WAIST

Боја:

ЦРНО

Колекција:

BANDA

Опис

Za maksimalnu udobnost i urban izgled odaberite Kappa Banda Wanniston trenerku. Napravljena je od mekanog poliesterskog materijala sa visokom kragnom i džepovima sa strane, kappa trake upotpunjuju celokupan izgled.

Ključne karakteristike:

  • 100% poliester

  • kappa trake sa strane

  • džepovi sa strane

  • visoka kragna

  • komplet uz 303R5K0-C1B

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt Beograd

Country of Origin:

Kina

Производителот:

KAPPA

Importer:

?AK d.o.o.Beograd, Milena Resetara 5

Состав:

100% Poliester

Начин на производство:

Sivena odeca

Одржување:

Prati na 30 stepeni

Shrinking:

2% po sirini 2% po duzini

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web