ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

KID JAKNA HMLGEORINA JACKET
Додади во листа на желби
Шифра на производ
T940115-9971

KID JAKNA HMLGEORINA JACKET

Најниско 1.516,00 ден. Регуларна цена 3.790,00 ден.
Шифра на производ
T940115-9971
-60%
Заштеда: 2.274,00 ден.
Промотивната цена важи од 13.06.-17.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

HUMMEL

Година:

2021

Категорија:

ДЕЦА

Поткатегорија:

ЗИМА

Пол:

ДЕВОЈЧИЊА

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

20000 MM WP

Боја:

РОЗА

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt Beograd

Country of Origin:

Turska

Производителот:

HUMMEL International, Danska

Importer:

Djak d.o.o. Beograd, Milana Resetara

Состав:

100% poliester

Цел:

Zenska jakna

Одржување:

Samo hemijsko ciscenje

Shrinking:

Po duzini do 2% po sirini do 2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web