ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

JAKNA HMLNIDALEE ZIP COAT
Додади во листа на желби
Шифра на производ
T940187-1012

JAKNA HMLNIDALEE ZIP COAT

Најниско 3.709,30 ден. Регуларна цена 5.299,00 ден.
Шифра на производ
T940187-1012
-30%
Заштеда: 1.589,70 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

HUMMEL

Година:

2022

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

MID WAIST

Боја:

ЦРВЕНО

Опис

ZENSKE LIFESTYLE JAKNE

Декларација

Контрола на квалитет:

JUGOINSPEKT BEOGRAD

Country of Origin:

TURSKA

Производителот:

HUMMEL INTERNATIONAL DENMARK

Importer:

DJAK DOO BEOGRAD MILANA RESETARA 5 11080 ZEMUN SRBIJA

Состав:

100%POLIESTER

Начин на производство:

SIVENO

Цел:

ZA SPORT I REKREACIJU

Одржување:

MASINSKO PRANJE 30C

Shrinking:

PO DUZINI 2% PO SIRINI2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web