ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

JAKNA LOGO AVERA
Додади во листа на желби
Шифра на производ
303ZLM0-005

JAKNA LOGO AVERA

Најниско 2.879,40 ден. Регуларна цена 4.799,00 ден.
Шифра на производ
303ZLM0-005
-40%
Заштеда: 1.919,60 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

-CO-

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

20000 MM WP

Боја:

ЦРНО

Опис

Kappa Avera ženska jakna u sportskom stilu napravljena od visokokvalitetnog poliesterskog materijala. Blago strukiran kroj ističe liniju dok kapuljača pruža zaštitu od vetra ili kiše.

Ključne karakteristike:

  • 100% poliester

  • zakopčavanje na rajsferšlus

  • džepovi sa strane

  • kapuljača koja se ne skida

Декларација

Контрола на квалитет:

JUGOINSPEKT BEOGRAD

Country of Origin:

BANGLADES

Производителот:

KAPPA

Importer:

?AK D.O.O. BEOGRAD MILANA RESETARA 5

Состав:

LICE ? 100% POLIAMID POSTAVA ? 100% POLIESTER

Одржување:

PREMA TRAJNO USIVENOJ ETIKETI

Shrinking:

PO DUZINI DO 3% PO SIRINI DO 3%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web