ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

JAKNA W NSW TF RPL CLASSIC HD JKT
Додади во листа на желби
Шифра на производ
DX1797-351

JAKNA W NSW TF RPL CLASSIC HD JKT

Најниско 6.229,30 ден. Регуларна цена 8.899,00 ден.
Шифра на производ
DX1797-351
-30%
Заштеда: 2.669,70 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

NIKE

Година:

2022

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

ЗИМА

Боја:

СИВО

Технологија:

RPL

Опис

ZENSKE LIFESTYLE ZIMSKE JAKNE

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt beograd

Country of Origin:

Vijetnam

Производителот:

NIKE Ratail B.V, Colosseum 1, 1213NL Hiversum, Holandija

Importer:

Sport Time Balkan d.o.o Omladinshih Brigada 88, Beograd

Состав:

100% poliester

Одржување:

prema upustvu na usivnoj etiketi

Shrinking:

po duzini 2% po sirini do 2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web