ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

LFS DUKS LOGO AIRITI
Додади во листа на желби
Шифра на производ
3032BY0-A1U

LFS DUKS LOGO AIRITI

Најниско 1.249,50 ден. Регуларна цена 2.499,00 ден.
Шифра на производ
3032BY0-A1U
-50%
Заштеда: 1.249,50 ден.
Промотивната цена важи од 11.06.-30.06. до 10:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

2023

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

СИТЕ СЕЗОНИ

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДУКСЕРИ

Тип на производ:

ДУКСЕР СО КАПА

Боја:

СИНА

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt Beograd

Country of Origin:

Banglade?

Производителот:

Kappa

Importer:

?ak doo Beograd, Milana Re?etara 5, Zemun

Состав:

80% Pamuk, 20% Poliester

Начин на производство:

?iveno

Цел:

Mu?ka majica

Одржување:

30?

Shrinking:

po du?ini 5%,po ?irini 5%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web