ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
Додади во листа на желби
Шифра на производ
BV2973-063

M NSW CLUB HOODIE PO BB GX

Најниско 2.879,40 ден. Регуларна цена 4.799,00 ден.
Шифра на производ
BV2973-063
-40%
Заштеда: 1.919,60 ден.
Промотивната цена важи од 11.06.-30.06. до 10:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

NIKE

Година:

-CO-

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДУКСЕРИ

Тип на производ:

ДУКСЕР СО КАПА

Боја:

СИВО

Опис

MUSKI LIFESTYLE DUKSEVI D.R.

Декларација

Контрола на квалитет:

JUGOINSPEKT BEOGRAD

Country of Origin:

PAKISTAN

Производителот:

NIKE EUROPEAN OPERATIONS NETHERLANDS, NIKELAAN 1, 2430 LAAKDAL BELGIJA

Importer:

SPORT TIME BALKANS DOO, OMLADINSKIH BRIGADA 88, 11070 BEOGRAD, SRBIJA

Состав:

PAMUK 80%, POLIESTAR 20%

Одржување:

PRATI NA 40 C, PRATI SA SLICNIM BOJAMA

Shrinking:

PO DUZINI DO 2%, PO SIRINI DO 2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web