ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

U NK V CUSH CREW - 3P VALUE
Додади во листа на желби
Шифра на производ
SX4508-101*

U NK V CUSH CREW - 3P VALUE

Најниско 899,00 ден.
Шифра на производ
SX4508-101*

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

AKSESOAR

Бренд:

NIKE

Година:

S CO

Категорија:

ТИМСКИ СПОРТОВИ

Поткатегорија:

ОПРЕМА ЗА СИТЕ СПОРТОВИ

Пол:

UNISEX

Производ:

ЧОРАПИ

Боја:

БЕЛА

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web