ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

W NSW TF THRMR CLSC PUFFER
Додади во листа на желби
Шифра на производ
FB7672-100

W NSW TF THRMR CLSC PUFFER

Најниско 4.499,50 ден. Регуларна цена 8.999,00 ден.
Шифра на производ
FB7672-100
-50%
Заштеда: 4.499,50 ден.
Промотивната цена важи од 04.03.-08.03. до 23:59 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

NIKE

Година:

2023

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

ЗИМА

Пол:

ЖЕНСКИ

Производ:

ЈАКНИ

Тип на производ:

20000 MM WP

Боја:

БЕЛА

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web