ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

NIKE SWOOSH WRISTBANDS BLACK/WHITE
Додади во листа на желби
Шифра на производ
N.NN.04.010.OS

NIKE SWOOSH WRISTBANDS BLACK/WHITE

Најниско 699,00 ден.
Шифра на производ
N.NN.04.010.OS

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Спецификација

Категорија:

AKSESOAR

Бренд:

NIKE

Година:

S CO

Категорија:

ТИМСКИ СПОРТОВИ

Поткатегорија:

ОПРЕМА ЗА СИТЕ СПОРТОВИ

Пол:

UNISEX

Производ:

ПОТНИЦИ

Боја:

ЦРНО

Опис

UNISEX TS ZNOJNICE

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt, Beograd

Country of Origin:

Tajland

Производителот:

JR286 International cooperetief U.A.

Importer:

Sport Time doo

Состав:

Pamuk 72%,poliamid 12%,poliester 11%,guma 4%,elastin 1%

Одржување:

Prati rucno na 30?C

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web