ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

TRENERKA D.D. ESSENTIALS FRENCH TERRY TAPERED
Додади во листа на желби
Шифра на производ
HA4337

TRENERKA D.D. ESSENTIALS FRENCH TERRY TAPERED

Најниско 2.999,00 ден.
Шифра на производ
HA4337

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

ADIDAS

Година:

2023

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

СИТЕ СЕЗОНИ

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Боја:

ЦРНО

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web