ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

DONJI DEO 222 BANDA RASTORIA SLIM
Додади во листа на желби
Шифра на производ
303KUC0-A24

DONJI DEO 222 BANDA RASTORIA SLIM

Најниско 1.919,20 ден. Регуларна цена 2.399,00 ден.
Шифра на производ
303KUC0-A24
-20%
Заштеда: 479,80 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

S CO

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Тип на производ:

ПОЛНА ДОЛЖИНА

Боја:

ЦРНО

Колекција:

BANDA

Опис

Kappa Banda Rastoria muški donji deo trenerke je idealan izbor za trening ali i svakodnevne aktivnosti. Moderan slim fit kroj upotpunjen je kappa trakom duž celih nogavica koja ostavlja upečatljiv izgled.

Ključne karakteristike:

  • džepovi sa strane

  • kappa traka duž nogavica

  • slim fit model

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt, Beograd

Country of Origin:

kina

Производителот:

SUMEC TEXTILE LIGHT INDUSTRY CO. LTD

Importer:

Djak doo Beograd, Milana Re?etara 5

Состав:

100%POLIESTER

Одржување:

NA 30 STEPENI

Shrinking:

2% po sirini 2% po duzini

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web